Stratejik Marka Yönetimi ve Dijital Pazarlama Eğitimi

Açıklama

Bu program, stratejik marka yönetiminin bileşenleri olan strateji, marka ve yönetim kavramlarının gerektirdiği teorik bilgiyi ve bunların pratik olarak hayata geçirebilmek için gereken yetkinlikleri geliştirmeyi amaçlar.

Marka yönetiminin temel esasları olan müşteri odaklılık, değer yaratma, sadakat, ikna, güven, müşteri deneyimi gibi kavramları irdelemek; hızla dijitalleşen ve devamlı dönüşen yeni normal diye tanımlamaktan da vazgeçtiğimiz dünyamıza nasıl entegre edebileceğimiz konusunda yaklaşımlar sunmak hedeflenecektir.

Stratejik pazarlama ve marka yönetimi konusundaki temel kavramların derinlemesine incelendiği, gerçek ve güncel marka büyüten strateji örneklerin paylaşılacağı bu eğitimde, katılımcılar günlük hayatta ve kriz dönemlerinde karşılaşabilecekleri marka yönetimi zorluklarını en doğru şekilde nasıl ele alacakları ve yönetecekleri konusunda kendilerini geliştireceklerdir.

Eğitimin sonunda gerçekleştirilen sınavda başarı sağlayan katılımcılar “Uzmanlık Sertifikası” almaya hak kazanacaktır. Sınav çalışmasına katılmayan veya başarı sağlayamayan ama devam koşulunu yerine getiren katılımcılar “Katılım Sertifikası” almaya hak kazanacaktır. Programda %70 devam koşulu bulunmaktadır.


Genel Bilgiler (Stratejik Marka Yönetimi ve Dijital Pazarlama Eğitimi)
Eğitim Tarihi : 20-30 Aralık 2022
Eğitim Süresi : 20 Saat
Eğitmen : Prof. Dr. Elif AKAGÜN ERGİN / Doç. Dr. Handan ÖZDEMİR
Eğitim Zamanı : Salı-Çarşamba-Cuma 16:00-19:30
Eğitim Yeri : Üniversite Derslikleri (Yüz Yüze)
Eğitim Ücreti : 2.500,00 TL (KDV Dahil)
Ödeme Bilgileri : OSTİM Teknik Üniversitesi İktisadi İşletmesi
Akbank OSTİM Sanayi Sitesi Şb. Iban: TR52 0004 6006 0388 8000 1728 51 - Eft / Havale Yapabilirsiniz. Axess ve Maximum kredi kartlarıyla WEB sayfamız üzerinden 2 taksit olarak ödeme imkanı bulunmaktadır.


Süreç ve Kazanım
  • Strateji kavramının gerektirdiği düşünme ve analiz yöntemlerini öğrenmek
  • Marka yönetimi için gerekli olan marka kimliği, marka vaadi ve marka deneyimi gibi kavramları güncel örnekler üzerinden tartışılarak pekiştirmek
  • Güçlü marka oluşturma ve fark yaratmakla ilgili farkındalığı yüksek, tutkusu ve uygulama bilgisi olan, hikayeler yaratabilen bir pazarlama liderine dönüşme yolculuğunda ilerlemek

Kim almalı ?
  • Genel Katılıma açık

Eğitim Müfredatı

  • Toplamda: 34 Ders