Kamu İhale Kanunu Kapsamında Elektronik İhale Eğitimi ‘’EKAP Eğitimi’’

Açıklama

Kamu İhale Kurumu “KİK” 4734 Kanun kapsamında tüm kamu kurum ve kuruluşların ihale denetim-gözetim ve ihalelere itirazen şikâyet kurumudur. KİK, e-devlet projesi kapsamında kendisine tabi Tüm Kamu Kurumlarının ihalelerinin yapıldığı Elektronik Kamu Alımları Platformu “EKAP”ı kurmuştur.

2018 yılında EKAP üzerinden 80 bine yakın ihale yapıldı ve 500 bine yakın firma e-imza ile doküman indirdi. 80 bine yakın firma sözleşme imzaladı firma sözleşme imzaladı.

EKAP sistemini kullanarak, e-imzanız ile ihale dokümanı indirebilir (bir ücret ödemeden), e-ihale olan ihalelere e-teklif verebilir. (Hiçbir ücret ödemeden) e-eksiltme ihalelerine katılabilir tekliflerinizi elektronik ortamdan verebilirsiniz.


Genel Bilgiler
Eğitim Tarihi : 24 - 27 Mayıs 2022
Eğitim Süresi : 20 Saat (1 Hafta 20 saat )
Eğitim Zamanı : 24-25-26-27 Mayıs 2022 (16:00-21:00)
Eğitim Yeri : Online/Canlı
Eğitim Ücreti : 1.750,00 TL (KDV Dahil)
Ödeme Bilgileri : OSTİM Teknik Üniversitesi İktisadi İşletmesi
Akbank OSTİM Sanayi Sitesi Şb. Iban: TR52 0004 6006 0388 8000 1728 51 - Eft / Havale Yapabilirsiniz. Axess ve Maximum kredi kartlarıyla WEB sayfamız üzerinden 2 taksit olarak ödeme imkanı bulunmaktadır.


Süreç ve Kazanım
 • FİRMANIZ EKAP’A KAYITLI MI?

  Unutmayın!

  EKAP’a kayıt olmadan hiçbir kamu kurum ve kuruluşun ihalesine katılamazsınız.

  E-İHALELERE TEKLİF VERMEYE HAZIR MISIN?

  İhalelere Tekliflerin elektronik ortamda verilebileceğiniz; son iki yılda 7500 elektronik ihale yapıldığını; yakın bir gelecekte, tamamen elektronik ihaleye geçileceğini ve tekliflerin sadece elektronik ortamda yani EKAP’tan verileceğiniz biliyor musunuz?

  Peki buna hazır mısınız?

  E-EKSİLTME İHALELERİNE KATILMAYA HAZIR MISINIZ?

  Son bir yılda 10668 eksiltme ihale yapıldığını ve yapılan eksiltmelerin 1917’ sinde, kazanan firmanın değiştiğini biliyor musunuz?

  Elektronik eksiltmeye hazır mısınız?

  İHALE İŞLEMLERİNİN TAMAMEN ELEKTRONİK ORTAMA TAŞINACAĞI BU SÜREÇTE, EKAP’A HAKİM OLMAK VE İYİ KULLANABİLMEK, FİRMANIZA AVANTAJ SAĞLAYACAKTIR.

  EKAP EĞİTİMLERİMİZE MUTLAKA KATILIN, FİRMANIZI AVANTAJLI KILIN!


Kim almalı ?
  Kamu ihalelerine teklif veren ve vermeyi düşünen firma çalışanları ile Kamu Kurumlarında İhale süreçlerini yönetmekle sorumlu olan tüm personel katılabilir.

Eğitim Müfredatı

 • Toplamda: 12 Ders