İş Hukuku Kaynaklı Nitelikli Hesaplamalar ve Excel Kullanımı (İşçilik Alacakları)

Açıklama

Ülkemizde İş Mahkemelerinin görev alanına giren uyuşmazlıklarda işçilik alacağının hesaplatılması amacıyla bilirkişiye başvurulmaktadır. Bu eğitimle bilirkişilik yapmak isteyenlere nitelikli hesaplama yapabilme yetisi kazandırılması amacıyla gerek duyduğu teorik ve pratik (örnek uygulamalar ve Excel kullanımı) bilgi aktarımı yapılması amaçlanmaktadır.

Genel Bilgiler
Eğitim Tarihi : 27-28-29 Ocak 2021
Eğitmen : Av. Bilirkişi ve Arabulucu Ahmet EVCİMEN
Eğitim Süresi : 12 Saat
Eğitim Zamanı : Çarşamba, Perşembe, Cuma; 18:00 - 22:00
Eğitim Yeri : Zoom üzerinden yapılacaktır. (online – canlı)
Eğitim Ücreti : 850,00 (KDV Dahil)
Ödeme Bilgileri : OSTİM Teknik Üniversitesi İktisadi İşletmesi
Akbank OSTİM Sanayi Sitesi Şb. Iban: TR52 0004 6006 0388 8000 1728 51 - Eft / Havale Yapabilirsiniz. Axess ve Maximum kredi kartlarıyla WEB sayfamız üzerinden 6 taksite kadar ödeme imkanı bulunmaktadır.


Süreç ve Kazanım
  • İş Hukuku kaynaklı nitelikli hesaplamalarla ilgili bilirkişilik yapmak isteyen bilirkişi adaylarının alt uzmanlık alanlarını belgelendirebilmeleri sağlanacaktır. Ayrıca firma sahiplerinin, insan kaynakları yöneticilerinin ve muhasebe yöneticilerinin mevzuata uygun hesaplamalar yapabilmesi hedeflenmektedir.


Kim almalı ?
  • Avukatlar, Hakimler, İş Müfettişleri ve Uzmanları, Yeminli Mali Müşavirler, Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler, iş Güvenliği Uzmanlığı, Üst Düzey Yöneticiler, İnsan Kaynakları Yöneticileri ve Uzmanları
  • Üniversitelerin Ön Lisans veya Lisans Bölümlerinden mezun olanlar ile İş Hukukundan kaynaklı nitelikli hesaplamalar alanında bilir kişilik yapmak isteyen herkes bu eğitime katıla bilir. (Bilirkişiliğe başvuru ve kabul koşulları, 6754 sayılı Bilirkişilik Kanununun 10. ve Bilirkişilik Yönetmeliğinin 38. Maddelerinde belirtilmiştir.)

Eğitim Müfredatı

  • Toplamda: 12 Ders