HUKUKÇULAR İÇİN MESLEKİ İNGİLİZCE EĞİTİMİ TEMEL SEVİYE

Açıklama

Globalleşen dünyada insanların birbirleriyle olan ticari ve hukuksal ilişkilerinin artması, Hukuk İngilizcesine vakıf olma gereğini kaçınılmaz kılmaktadır. Özellikle yabancı gerçek kişilere ve yabancı sermayeli şirketlere hizmet verme, çok uluslu şirketlerde çalışma veya yurtdışında yer alan hukuk büroları ile bağlantı kurma ve benzeri kariyer hedefleri olan avukatların ileri seviyede Hukuk İngilizcesi bilmesi önem teşkil etmektedir. Hukuk İngilizcesi Eğitimi ile Genç avukatlar, hukuk öğrencileri ve bu alanda çalışan profesyonellerin sahip oldukları hukuk İngilizcesi yeterliliklerini uluslararası düzeyde kullanabilmelerine katkı sağlanması amaçlanmaktadır.

The Legal English program is designed to give students and individuals a practical and up to date language training in in legal sector. Legal English course is essential for any individual who studies, works or wishes to work in the area of law where skills in International Legal English are required. The program is completed in 12 hours and is suitable for individuals who have a good level of English, ranging from intermediate to advanced. Various subjects will be covered in the program including but not limited with commercial agreements, corporate law and legal correspondences.

Bu kursun amacı Temel Hukuk İngilizcesi hakkında bir tanıtım yapmak, fikirler nasıl toplanır nasıl bir hukuki yazı oluşturulur gibi konuları anlatırken temel hukuki terimleri ve anlamalarını açıklamak ve bu konuda egzersizler yapmak.


Genel Bilgiler (İngilizce Eğitimi Temel Seviye)
Eğitim Tarihi : 24 Ekim 2022-11 Kasım 2022
Eğitim Süresi : 36 Saat
Eğitmen : Gürhan OKAY
Eğitim Zamanı : Pazartesi Çarşamba Cuma 16:30 - 20:30 Saatleri Arasında
Eğitim Yeri : Microsoft Teams(Online-Canlı)
Eğitim Ücreti : 1.850,00 TL (KDV Dahil)
Ödeme Bilgileri : OSTİM Teknik Üniversitesi İktisadi İşletmesi
Akbank OSTİM Sanayi Sitesi Şb. Iban: TR52 0004 6006 0388 8000 1728 51 - Eft / Havale Yapabilirsiniz. Axess ve Maximum kredi kartlarıyla WEB sayfamız üzerinden 2 taksit olarak ödeme imkanı bulunmaktadır.


Kim almalı ?
  • Avukatlar
  • Stajyer avukatlar
  • Hukuk fakültesi öğrencileri
  • Hukuk dersi alan öğrenciler
  • Hukuk alanında faaliyet gösteren diğer kişiler
  • Uluslararası şirket çalışanları

Eğitim Müfredatı

  • Toplamda: 10 Ders